Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Steroidler Toz

Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Steroidler Toz

Nandrolone decanoatanabolik steroid nandrolon enjekte edilebilir bir tür. Dekanoat ester enjeksiyon sitesinden nandrolone yavaş bir salınım malzemeleri, kadar devam 3 hafta. Testosteron gibi, nandrolone nispeten güçlü anabolik özellikleri görüntüler. Farklı testosteron, ancak, doku geliştirme eylem zayıf androjenik tesisleri katıldı.

Ürün ayrıntıları

Deca Durabolin temel bilgiler

Aktif Madde: Nandrolone Decanoate
Aktif Yaşam: 15-18 gün

İlaç Sınıfı: Anabolik Androjenik Steroid

Etkili Doz: Kadınlar 50-100 mg / hafta; Erkekler 200-600 mg / hafta

DHT Dönüştürme: Hayır, ancak düşük aktivite ile NOR-DHT dönüştürür
HPTA işlevini azaltın: Evet
Aromatizasyon: Düşük, ama daha az aktif ne de östrojen dönüştürür
Çevrim: Şişirme ve kesme

Su Tutma: Evet
Yüksek Tansiyon: Mümkün, doza bağlı
Akne: Evet, yüksek dozlarda veya bireysel duyarlılık ile
Karaciğer Toksik: Hayır


Deca Durabolin faydaları

Nandrolone Decanoate kaslarınızı azot birikir yapar, azot metabolizması teşvik. Bu nedenle, daha azot kas dokusunda depolanır, büyük kaslar vardır. Hiç şüphesiz, diyet büyük kas gelişimi elde etmek için yüksek protein ve yüksek kalori li olmalıdır. Satın Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Steroidler Toz.


Yan Etkileri
Bu ilaçlar söz konusu olduğunda yan etkileri olmadan hiçbir şey yoktur ve deca durabolin satın almaya karar bir kez bunun farkında olmalıdır. Deca düşük aromatizasyon oranına sahip olmasına rağmen yine de aromatizasyon nedeniyle bazı yan etkilere neden olur. İyi bir şey su tutma neden olmaz ve bu kullanıcılara büyük ve sert kaslar değil, şişkinlik olanları verir nedeni dir. Ancak, kadınlarda deca durabolin virilizasyona neden olabilir. Virilizasyon nedeniyle bir kadın büyük vücut, ağır ses ve yüz ve vücut kılları gibi ikincil erkek özellikleri üretimi nedeniyle erkek gibi bakmaya başlar. Yüksek dozlarda ve daha uzun bir süre için deca durabolin kullanılması klitoris genişlemesi ile karakterize dir kadınlarda klitoris hipertrofisi neden olacaktır. Dişiler de uzun vadede kısırlığa yol açabilir rahatsız adet yüz. Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Steroidler Toz fiyat.


Erkeklerde, deca durabolin uzun süreli kullanımı düşük sperm sayısı ve sonuçta iktidarsızlık yol açacaktır azalmış cinsel dürtü neden olabilir. Diğer yan etkiler steroid akne dahil, hangi sadece çirkin ama oldukça ağrılı çok, kellik, uykusuzluk ve ruh hali.

Hot Tags: deca durabolin nandrolone decanoate steroid toz, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın almak, ucuz, toplu, ücretsiz örnek

Sorgulama

You Might Also Like