Anavar Tozu Satın Al

- Dec 15, 2020-

Anavar sözlü olarak alınan benzersiz bir steroid. Bir "dostu steroid" ve hafif yan etkileri olduğu gibi Anavar satın alabilirsiniz.

Tüm zamanların en popüler anabolik androjenik steroidler biridir ve Oxandrolone denir; Muhtemelen en popüler ticari adı "Anavar" ile en iyi biliyorum. Yıllardır bu steroid talep yüksek var ve her iki cinsiyet arasında popüler iken daha fazla kadın herkesten daha Anavar satın. Hiç hata yapmayın, Oxandrolone hormonu da bir adam yararlanabilir, sadece çok iyi kadınlarda tolere edilir ve birkaç steroid biri, kadın takviyesi dünyasında özel bir yere sahiptir.

Kesme amaçlı bu hormonlar doğa sadece iyi bu amaçla uygun olduğu gibi hemen hemen her atlet için Anavar satın almak için en iyi zaman olacaktır. Aslında, çoğu erkek hormon neredeyse şişirme ihtiyaçları için yararsız bulacaksınız; ancak, hormona karşı daha duyarlı olduğu için birçok kadın aslında kullanımı ile iyi bir yağsız doku elde edebilirsiniz. Buna rağmen, kadınlar için bile kesme veya diyet kullanım en verimli dönem olarak kalır ama ne olursa olsun amaç ve ne olursa olsun seks olabilir, Anavar satın almadan önce bilmeniz gereken bazı çok önemli şeyler vardır.


Anavar Tozu Satın Al

Buy Anavar Powder


Ürettiğimiz ve sattığımız ürünler

1) Ham Steroid tozları

2) Bitmiş steroid yağlar (tek steroid yağı, steroid yağlar karışımı)

3) Steroid tabletler

4) HGH, HCG ect

 

Satınalma Notları

1)     Minimum sipariş miktarı: 50gram veya 10 şişe

2)     Ambalaj: gizli paketler veya isteğiniz olarak

3)     Liman: Hongkong, Şangay, Shenzhen

4)     Ödeme yöntemi: BTC, WU, MG, T/T

5)     Son ödeme süresi: Ödemeden sonraki 3 iş günü içinde

6)     Teslimat süresi: güvenli ve zamanında, sevk edildikten sonra yaklaşık 3~7 iş günü.

7)     Ürünlere el konulduysa Ücretsiz Resend politikası.