History Tarihçemiz

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co, Ltd Zhuhai, Guangdong Eyaleti bulunan, steroid, peptidler, Sarms ve ilgili kimyasallar konusunda 5 yıldan fazla uzmanlaşmıştır. Bu alanda zengin deneyime sahibiz. Sadece gerçek ve kaliteli ürünlere sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda deniz, hava, kurye taşımacılığı ve teslimat için çeşitli ekspres yolları için kolay olan Zhuhai'deki konumu nedeniyle teslimat için de çok avantajlı.

5 yıllık bir gelişimden sonra, Shuangbojie sadece hammaddelerde değil, yarı mamullerde de dahil olmak üzere çeşitlendirilmiş bir geliştirme şirketi haline geldi.

Shuangbojie şu ana kadar 100'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor, çoğu büyük müşteri Avrupa, Amerika ve Okyanusya'dan geliyor, çünkü Çin'deki tedarikçiler arasında, Shuangbojie her zaman ürün kalitesini en iyi hale getirebiliyor, bazı ürünler 99.9 saflığa ulaşabiliyor % +. Bu bizi tercih eden müşteriler için önemli bir nedendir.

Gelecekte, Shuangbojie, özellikle ilaç endüstrisinde, Çin ve yabancı ülkeler için daha önemli bir ticaret köprüsü haline gelmelidir.


Factory Fabrikamız

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co, Ltd sermaye 5 milyon RMB üzerinde olduğunu iddia ediyor. GMP standardına göre, gelişmiş ekipmanla donatılmış 33500 m2'lik bir tesis inşa ettik ve eksiksiz bir QA & QC Sistemine sahip olduk. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi çeşitli analiz cihazlarına sahibiz. ISO9001 onayını aldık.

İhracat ve ithalat yetkisine sahibiz, şirket tarafından dağıtılan ince kimyasal, biyokimyasal, hem iç hem de uluslararası pazarda satılıyor ve müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye ediliyor. Piyasayı daha da geliştirmek için, dünyadaki üretici ve ticaret şirketi ile başarılı bir gelecek yaratmak için işbirliği yapmaya istekliyiz.

about us


Product Ürünümüz

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co, Ltd ham Steroid Tozları, yarı mamul Steroid enjeksiyonu, Oral Steroid sıvısı, SARM tozu, Peptitler, Cinsel Arttırıcı, Kilo Kaybı, Lokal anestezikler, Nootropik konusunda uzmanlaşmış.

Başlıca Ürünlerimiz Testosteron Enantatı, Testosteron Propiyonat, Testosteron Cypionate, Nandrolone Dekanoat, Trenbolon Asetat, Boldenon Undecylenate, Oxandrolone, Dromostanolon Propionat, Metenolon Enanthate, Metandienon, Stanozol, Metan F1, Metolu, Metolu, Turizol. 677, Andarine (S4), Benzokain, Tetrakain Hidroklorür, Tadalafil, Orlistat, Minoksidil, vb.

1


Equipment Üretim Ekipmanları

Gelişmiş ekipmanla donatılmış 33500 m2'lik bir tesis inşa ettik ve eksiksiz bir QA & QC Sistemine sahip ve ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip HPLC, GC ve UV spektrofotometresi gibi çeşitli analiz cihazlarına sahibiz. ISO9001 onayını aldık.


Market Üretim Pazarı

Pazarın talebine uygun ürünleri araştırmak için büyük fon ve beyin yatırımları yapıyoruz. Üst düzey araştırma grubu, gelişmiş cihaz ve iyi bir bilimsel atmosfer, istikrarlı ve güvenilir kaliteyi sağlar, böylece tüm steroid ham tozu ve sıvısı USP ve BP gereklerine uygundur.


Ürünlerimiz ağırlıklı olarak ABD, Kanada, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Meksika, Avustralya, Yunanistan, Hollanda, İrlanda, Avusturya, İran, İsveç, Romanya, Bulgaristan, Polonya gibi yurtdışındaki eczanelere ve sağlık şirketlerine satılmaktadır. Fransa ve diğerleri. Global iş yapıyoruz.


Service hizmetimiz

Müşteri memnuniyeti sağlamanın, pazardaki uzun vadeli başarının anahtarı olduğuna ısrar ediyoruz. Şirketimiz Satış Departmanı, Lojistik Departmanı, Üretim Departmanı, Teknik Departman, Kalite Kontrol Departmanı, Finansman ve Paketleme Departmanı olmak üzere 7 ana bölümden oluşmaktadır. Tüm bu bölümler bu pazarda birinci sınıf.

Satış Departmanının satış işlerinden sorumlu altı şubesi vardır, müşterilere profesyonel danışmanlık verir, müşterinin işleriyle ilgilenir, müşterilerimize şirketimizin en son haberlerini bildiririz ...

Tüm satış temsilcilerimiz profesyonel eğitim aldı ve size bire bir 24 saat tam zamanlı hizmet garantisi veriyoruz.

Lojistik Departmanı esas olarak uluslararası gönderilerden sorumludur, hangi kuryenin hangi ülkeye en iyi olduğunu ve gümrükleme için hangi adın kullanılması gerektiğini bilir.

Üretim Departmanı şirketimizin en önemli parçalarından biridir, mevcut üretim programı yeni üretim gerekliliklerini yerine getiremiyorsa, üretim departmanı yeni üretim siparişinin üretim gereksinimlerini karşılamak için yeni iş emirleri düzenler.

Teknik Departman, farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılamak için yeni ürün hatlarının geliştirilmesinden sorumludur.

Kalite Muayene Departmanı vazgeçilmez bir parçadır, müşterilerimize her zaman en iyi ürünleri alabilmelerini sağlamak için her bir ham tozumuzu satmadan önce test edilecektir.

Finans Departmanı doğrudan satış departmanı ile çalışır, satış temsilcileri ve müşterilerimize ödemeyi bitirmek için en iyi öneri sunar.

Paketleme Departmanı, steroid veya diğer tozların nakliyesinde zengin bir deneyime sahiptir, ürünlerin adını ürüne göre göndermek için ürün adını değiştirir, müşterilerimizin gizlilik paketindeki gereksinimlerini karşılamak için her zaman çaba harcamazız.